.

.

Грижа Небесен Мек Шенил Опремен Контурен Капак За Менување Подлога, Екру, За Момчиња и Девојчиња

Грижа Небесен Мек Шенил Опремен Контурен Капак За Менување Подлога, Екру, За Момчиња и Девојчиња

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Небесниот мек капак на масата за менување е изработен од ултра мек и елегантен материјал од шенил и одговара на сите влошки за менување на масата со стандардна големина од 17 инчи на 35 инчи на 5 инчи. Идеален е за мека кожа на бебето и е опремен со еластични агли за совршено вклопување. Тл Нега Небесен Мек Шенил Опремен Контурен Капак За Менување Подлога, Екру : 100 проценти полиестер. Одговара на сите стандардни димензии 17" х 35" х 5" контурирани влошки за менување на масата. Сите агли имаат еластична за непречено вклопување. Дизајниран за удобност на бебето. Дизајниран со отвори за безбедносна тока. Прашања за отповикување на производот? Предметите што се дел од отповикувањето се отстранети од страницата и повеќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на Пазарот. Клиентите кои купиле отповикана ставка ќе бидат известени преку е-пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете На Сеќавања.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата