.

.

Ризи Дома Раскошен Тепих ВО Затворен Простор О934А

Ризи Дома Раскошен Тепих ВО Затворен Простор О934А

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Омекнете го изгледот на вашиот дом со Раскошниот Тепих ВО Затворен простор У934А. Овој тепих со геометриска шема е рај на вашите нозе со рачно тафтувана конструкција и ја добива својата привлечност од контрастната граница. Геометриски дијамант и шеврон дизајн во избор на шеми на бои. 100% волна. Рачно тафтувана конструкција. Висина на купот : 0.3 во. Изберете од достапни големини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата