.

.

Дух Лице Зомби Колектор Издание Дете Ноќта На Вештерките Костим

Дух Лице Зомби Колектор Издание Дете Ноќта На Вештерките Костим

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

За девојката која сака да биде најстрашна од сите оваа година тука Е Духот Лице Зомби Колектор Издание Дете Ноќта на Вештерките Костим. Овој застрашувачки ансамбл започнува со темно црна облека со качулка до теле. Висечките длабоки ѕвончиња и полите се либерално исечени во распарчени за пострашен изглед. Облечете ја маската на овој костим за лице на духови и никој нема да знае кој стои зад тоа. Шупливата вреска уста и празните овенати очи се прекрасно застрашувачка глетка. Комплетирајте го изгледот со вклучените ракавици. Додадете гумен нож, лажна крв или други штетни реквизити, ако сакате. Кој ќе го носи ќе биде најстрашното чудовиште на празничните забави. Плашете ги соседите и пријателите кога трик или лекување. Овој костим За Ноќта на Вештерките дух ќе ги направи денот и вечерта најдобро да се паметат со години. Овој ансамбл е изработен од полиестер, па затоа е удобен за носење. По големиот ден, користете го за претстави, видеа и облекување. Оваа класика не излегува од мода, така што можете да го користите Духот Лице Зомби Колектор Издание Дете Ноќта на Вештерките Костим за многу сезони. Дух Лице Зомби Колектор Издание Дете Ноќта на Вештерките Костим : Вклучува делукс издание костим, качулка наметка и појас, маска и ракавици. Дух лице костим ткаенина содржина : полиестер. Рачно миење во ладна вода; не пеглајте. Големина : дете девојка. Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот. Погледнете Детална Табела Со Големини.Ќе ви треба Adobe Acrobat Читач за да ја видите Табелата Со Големини.Преземете Adobe Acrobat Читач сега.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата