.

.

Редење Изрази Стерлинг Сребро Мали Розова Емајлирани Цвет Синџир Слајд

Редење Изрази Стерлинг Сребро Мали Розова Емајлирани Цвет Синџир Слајд

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Прекрасен и прекрасен, овој привлечен лизгач на сребрен цветен синџир ќе го украси вашето деколте на сите начини. Изработен е од сребро и има полиран финиш за сјај. Се одликува со прекрасна цветна шема во круг со розови емајлирани ливчиња. Овој приврзок е многу разноврсен, што го прави совршен за редење заедно со други лизгачи на синџири од оваа колекција. Овој приврзок сигурно ќе биде вашето ново омилено парче накит. Изберете од повеќе 120 редење слајд приврзоци. Овој лизгач на ланец што може да се нареди е изработен од сребро, живописно емајлиран, украсен со прекрасни дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит што може да се нареди.Метална Тежина : 1,47 Грама Тип на накит : Финетип : Слајд Накит Со Ланец На Цвеќиња Завршница : Висок Полски Пол : Женски метал : Сребрена Боја На Сребрена Боја : Боја На Бела Емајл : Розови Димензии : 12ммсолиди вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Магацински Изрази Сребрена Сребрена Мала Розова Емајлирана Слајд Со Цветни Синџири : Полирана завршна обработка изработена во слајд со сребрена розова емајл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата