.

.

Чувајте Пластични Десктоп Организатор Кади Со Рачка, Прегради, Зелена, 6-Пакет

Чувајте Пластични Десктоп Организатор Кади Со Рачка, Прегради, Зелена, 6-Пакет

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Storex Голем Caddy Од Storex има две прегради за складирање на уметнички и занаетчиски материјали, материјали за чистење или што било што ви треба за да бидете корисни. Неговата удобна рачка за држење ви овозможува лесно да ја преместите од едно на друго место. Пластичниот материјал е целосно безбеден за миење садови. Секој оддел има внатрешни мерења од 11,25" долг х 4,25" широк х 4,5" длабоко. Storex Пластични Уметности И Занаети Caddy Со Рачка, 2 Прегради, Зелена, 6-Пакет : Поделени caddy со 2 големи прегради. Удобна рачка за држење за фаќање и користење. Држи занаетчиски материјали, материјали за чистење и алатки. Забавни, светли бои се совршени за кодирање на матични бои. Работи со маркери за суво бришење; машина за Миење Садови безбедна за лесно чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата