.

.

Единствени поволни цени за машки сатен против вратот со долги ракави на вратот надолу

Единствени поволни цени за машки сатен против вратот со долги ракави на вратот надолу

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Кошули со сатен фустан со цврста боја со јака од точка и копче надолу, класичен и елегантен. Кошулите за фустани се изработени од мека ткаенина која е удобна на кожата. Можете да ја носите кошулата за фустани со панталони за фустани или обични панталони за дневна облека. Погоден за Денот на таткото, бизнис, матурска, свадба, забава, датира или која било пригода. Потребна гардероба за мажи, изградете го вашиот паметен изглед. Машинско миење ладно однадвор. Големина на телото на моделот : Висина : 6'7 ", Градите : 38 2/8 инчи, половината : 30 6/8 инчи, колк : 42 1/8 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи голема. Во инчи) Меѓународна големина - Grath на градите Повик на половината - Ширина на рамото должина на задниот дел - -Должина на ракави 39 7/8 35 7/8 - 17 1/8 29 3/8 - 23 2/8m 43 - 39 - - 18 1/8 - 30 2/8 - 23 7/8 L - - 46 1/8 42 2/8 - 19 31 - 24 4/8 Единствени поволни цени за машки сатен V Копче со долги ракави на вратот надолу матурски кошули 95% полиестер 5% спандекс. Цврста боја. Долги ракави. Точка јака. Копчето надолу затворање. Увезено. Машинско миење ладно однадвор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата