.

.

Петалија Девојка Т-Ремен Деца Танга Сандала Со Лента За Глуждот-Сребрена, 13

Петалија Девојка Т-Ремен Деца Танга Сандала Со Лента За Глуждот-Сребрена, 13

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Петалија Девојка Т-Ремен Деца Танга Сандала со Глуждот Лента. Затворање на бравата за прилагодливо и сигурно вклопување. Овие рамни сандали даваат секојдневна удобност додека ве одржуваат стилски, без разлика на приликата. Свежо, Отворено и удобно вашето дете може само да се качи на овие удари и да биде подготвено за тој ден. Одговара на сите видови фустани прилики. Совршен за вечери свадби, и сите видови на фенси настани. Удобно : Неговиот висококвалитетен материјал ги прави да останат удобни цел ден. Стилски : Неговиот разноврсен дизајн ги прави да се вклопат во голема разновидност на ситуации. Издржлив : ѓонот ќе трае со месеци на абење и многу повеќе!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата