.

.

Долга ракав за машка и голема машка изведба на Бен Хоган, целосна патентна јакна, до големина 5xl

Долга ракав за машка и голема машка изведба на Бен Хоган, целосна патентна јакна, до големина 5xl

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Вашата игра за голф и стил се на исто ниво со јакна за изведба на долги ракави на Бен Хоган. Издвојување во која било толпа, овој убав слој ве тера да изгледате и да се чувствувате добро благодарение на истегнувањето, ткаенината за влага. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 6'1 "и носи големина M. Fit : Active. Тежина : лесна Технологијата на влага ви помага да се одржувате ладно и суво; УВ-заштитата помага да се спречат штетните зраци на Сонцето да навлезат во ткаенината; шевовите на истегнување овозможуваат максимален опсег на движење; сеопфатна текстура.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата