.

.

Sequојо Сива Девојка Секоја висока патика со лак со лак

Sequојо Сива Девојка Секоја висока патика со лак со лак

DEN 303.68

Количината на стоката
Това е достапна

Добијте класичен изглед на Jојо со овие симпатични обратни врвни патики со високи врвни патики! Зачудувачкиот потпис Jојо Боу ќе го направи секој поп -облека! Мора да се има за секој обожавател на популарните мајки за танцување и starвездата на ЈуТјуб, Јојо Сива! Голема девојка. Јојо Сива. Обратна висока патика со високи врски со врзувачки PU и Bowојо лак.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата