.

.

Марвел Спајдермен Хард Корица Весник Во Собата Со Заклучување И Клучеви

Марвел Спајдермен Хард Корица Весник Во Собата Со Заклучување И Клучеви

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте ги вашите тајни под клуч со Комплетот Подароци На Марвел Спајдермен Журнал. Списанието е тврда корица, безбедно врзана и ја прикажува Неверојатната уметност На Спајдермен на предната и задната корица. Постојат 60 внатрешни страници, кои се бели со црни линии во боја и со спајдермен уметност на долниот агол. За да ги чувате вашите тајни безбедни, вклучена е брава со 2 клучеви. Вклучени се и 12 листови налепници, холографска налепница, 2 гел пенкала со црвено и црно мастило, пенкало што се повлекува со црно мастило, подлога за мастило и печат. Дизајниран за деца на возраст од 4 години и постари. Се што е потребно е во кутијата. Сетот за заклучување и клуч навистина функционира. Весник има наредени страници. Совршен проект за почетници. Лесно за прилагодување. Што има Во Кутијата? Весник (60 страници). Заклучување и 2 Клучеви. 12 Налепници. Холографска Налепница. 2 Гел Пенкала Со Црвено И Црно Мастило. Пенкало што се повлекува Со Црно Мастило. Подлога за мастило Со Сино Мастило. Печат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата