.

.

Дмкпв Женски Фустани Летен Долг Врат Тркалезен Фустан Точка Ракав Полка Жени Печатење Краток Обичен Макси Маица Фустан До Колена Фустан Бел ХХ-Голем

Дмкпв Женски Фустани Летен Долг Врат Тркалезен Фустан Точка Ракав Полка Жени Печатење Краток Обичен Макси Маица Фустан До Колена

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Фустани Летен Долг Врат Тркалезен Фустан Точки Ракав Полка Жени Печати Краток Секојдневен Макси Маица Фустан Должина На Коленото Сезона : ПролетЛето Декорација : Ненегендер : Жени Прилика : Секојдневен Стил : Мода, Causal1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Совршен со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн Должина : Долгоматеријал : Полиестеро3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Тип на шема : Цврсто што добивате : 1 ПАРЧЕ Женска Облека Должина : Долго. Декорација : Никој. Сезона : ПролетЛето. Материјал : Полиестер. 1.It Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, доволно издржлив за Секојдневно Носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата