.

.

Тенми Деца Удобни Тренери Надворешни Спортски Кошаркарски Чевли Што Дишат Бели Сини 13с

Тенми Деца Удобни Тренери Надворешни Спортски Кошаркарски Чевли Што Дишат Бели Сини 13с

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Унисекс, Деца, Момчешки Стил : Кошаркарски Чевли, Патики, Чевли За Трчање, Тренери, Атлетски Чевли, Спортски Чевли, Чевли За Кошаркарски Тренинзи Тип На Шема : Боја Блок Боја : Бела сина, бела розова, црна виолетова (По Избор)Големина : САД 12С, САД 13С, САД 1Ј, САД 2Ј, САД 4.5, САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7.5 (Следете ја големината табела За Избор Ве Молиме)Горен Материјал : Мрежен Материјал За Ѓон За Облека : Mdheel Тип : Задебелување : Ротационен Тип На Копче : Висина На Тркалезна Цевка : Средна Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска пригода : секојдневна, дневна, Внатрешна, Надворешна, ПРАЗНИЧНА, СПОРТСКА КАРАКТЕРИСТИКА : 1. Кошаркарските чевли за деца имаат модно дизајнирана горна и пријатна за кожата постава, тие можат да ги направат детските стапала поудобни и да ги одржуваат нозете суви цел ден.2. Детските патики за кошаркарски чевли имаат надворешен ѓон изработен од дното на МД, ги прави овие чевли мала тежина, перница, отпорност на лизгање и отпорност на абење. Издржлив надворешен ѓон со шема на влечење за крајно движење и контрола на теренот.3. Чевлите за обука за кошарка за деца со дизајн од средината на врвот обезбедуваат доволна поддршка за глуждот и помагаат да се заштити глуждот од повреди за време на вежбањето.4. Детските спортски чевли за деца се совршен избор за многу спортови во затворени простории и на отворено, како што се кошарка, трчање, тенис, фитнес, пешачење ,џогирање, секојдневни, патувања, атлетски, вежбање, теретана или други секојдневни прилики.Содржина на пакетот : 1 Пар Кошаркарски Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ● Безбеден Дизајн Што Дише горна, поддршка за конструкција од среден врв и прилагодлив дизајн на ротирачко копче што удобно се заклучува во стапалото. Кошаркарските патики со дизајн од среден врв ефикасно ги штитат стапалата и глуждовите за да избегнете повреда што е можно повеќе. ●Дишење-кошаркарските чевли за деца со мрежеста ткаенина горниот натпревар со мекост мрежест крпа јазик за да ги одржува стапалата суви и одлични за дишење. ●Удобна Влошка И Тркалезен Прст,детските кошаркарски чевли со мека влошка обезбедуваат удобно чувство и вклопување.Широкиот кружен прст им дава простор на вашите стапала да дишат и доволно ширење на прстите за подобрена рамнотежа и посилна основа за туркање. ●Стабилен Дизајн●детските кошаркарски чевли што се обложуваат околу глуждот и армирана пета помагаат да се обезбеди и стабилизира вашето вклопување. Уникатниот дизајн на боја ве прави попривлечни на теренот. ●Прилики}Совршен избор за многу прилики : играње кошарка, трчање, џогирање, возење, возење, вежбање, вежбање, спортови во теретана на отворено, патување, пешачење и секојдневна облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата