.

.

Фиа Ад. TRS42-СИВА FIATRS42-СИВА 11-F250 F350 F TRS ЗАДНОТО СЕДИШТЕ ПОКРИЕ СИВА Одговара изберете: 2011 - ФОРД F250, 2011 - ФОРД F350

Фиа Ад. TRS42-СИВА FIATRS42-СИВА 11-F250 F350 F TRS ЗАДНОТО СЕДИШТЕ ПОКРИЕ СИВА Одговара изберете: 2011 - ФОРД F250, 2011 -

DEN 454.72

Количината на стоката
Това е достапна

Фиа Ад. 11-16 F250/F350/F450 TRS КАПАК НА ЗАДНОТО СЕДИШТЕ Сив Капак На Седиштето Wrangler Цврст Капак На Седиштето Wrangler Цврст Капак На Седиштето; Ќебе За Седло; Сиво; Поделено Седиште; 60/40; Отстранливи Потпирачи за Глава; КАРАКТЕРИСТИКИ : Топло Во Зима Ладно Во Лето. Ткаенина Отпорна На Абење. Поминува FMVSS302. Рачно Миење Капе Суво. Прилагодено Одговара За Повеќето Пикапи/Мини Комбиња/Теренци. Повеќе од дваесет и пет години Фиа е лидер во квалитетно и иновативно текстилно инженерство за автомобилскиот резервен пазар. Со главниот фокус на крајниот корисник, Фиа разви иновативни дизајни и во внатрешни и во надворешни сопствени додатоци. Одговара Изберете : 2011-2016 ФОРД Ф250 2011-2016 форд Ф350 2011-2016 форд Ф450 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата