.

.

Дизајнарт Темно Сино Море И Столбови-Перница За Фрлање Морски Пејзаж-16х16

Дизајнарт Темно Сино Море И Столбови-Перница За Фрлање Морски Пејзаж-16х16

DEN 415.20

Количината на стоката
Това е достапна

"Додадете боја и удобност на секој простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни decorетски наутички И Крајбрежни перници за фрлање. Смрека вашиот дневна, софа или кревет со овие пукање светло обоени уметнички Наутички И Крајбрежни перници. Создадете топол и добредојден трендовски стил со. овие мултифункционални дизајнерски перници. Повикајте повеќе атмосфера и ставете ги на софата, каучот, столовите, креветот. и препуштете се на бујна, цврсто релаксација.Нашата Перница За Море И Брег е отпечатена со употреба на италијански мастила со висока Густина на Бои, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела. . Карактеристики. - Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. - Основни форми со современи графички дизајни. - Печатени на полиестери со мала тежина од 100% . - Перница исполнета со 100% полиестерско полнење. - Ткаенина отпорна на брчки. - Затворање со патент што ви овозможува да ја отстраните перницата од нејзиниот капак. - Без мирис. - 100% Хипоалергично. - Машинско Перење Ладно Одделно, Нежно Циклус Само, Без белило, висат за сушење. - Печатете На Барање со италијанско Мастило со Висока Густина. - Достапно Во Неколку големини. - Атрибут : Наутички И Крајбрежни. - Предмет : Море И Брег Наутички" Совршен акцент на секое парче мебел. Печатени на 100% мала тежина полиестер. Затворање со патент за да можете да ја отстраните перницата од нејзиниот капак. Машинско Перење Ладно Одделно, Нежно Циклус Само, Без белило, висат за сушење. Печатете На Барање со италијанско Мастило со Висока Густина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата