.

.

Масти Мозочни Играчки Пипсквигз Комбо Сет-Пипсквигз Петелки и Растреперува Пипсквигз Во Случај На Складирање Со Патент - Силиконски Вшмукување Без Бпа Играчки За ?

Масти Мозочни Играчки Пипсквигз Комбо Сет-Пипсквигз Петелки и Растреперува Пипсквигз Во Случај На Складирање Со Патент - Силиконски

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Иновативни pipsquigz се вшмукување изградба играчки кои се држи до едни со други и речиси секоја рамна површина, а потоа се повлече, освен со задоволување НА ПОП! Забавните форми, текстури и смелите бои го сочинуваат овој ексклузивен комплет забавни мали пијавки од 5 парчиња. Вклучени се 2 Свиткани, штракаат, џвакаат, Пипсквигз Петелки. Малите истражувачи ќе се вовлечат во сетилната возбуда на нивните живописни портокалови и сини нијанси и чудни форми, во комбинација со дополнителната забава на приложените текстурирани прстени кои ги инспирираат малите прсти да ги зграпчат и играат. 3-те буци пипсквиг со светли бои се врежани со брановидни гребени, подигнати точки и насмеано лице и нежно штракаат кога ќе се разнишаат. Безбедно дизајнирани со силикон без бпа, одделение за храна, лесно се сфаќаат за малите раце и прават одлични играчки за заби за смирување на болните непца. пипсквиг поттикнете креативна игра и помогнете во развојот на моторните вештини, координацијата рака-око, визуелното размислување и концентрацијата. Направени за бебиња и мали деца, пипсквигите се одличен додаток на послужавник за столчиња, совршен за време на капење и рачно чување во торбичката за носење со патент, така што лесно се чуваат во торба за пелени и се носат на патувања со автомобил или патување со авион. И тие се безбедни за миење садови, така што лесно се чистат! АСТРА Најдобри Играчки За добитник На Наградата За Деца, комбо сетот пипсквигз прави одличен подарок за роденден, одмор или туш за бебиња за деца на возраст од 6 месеци и повеќе. ЗАБАВНИ МАЛИ ПИЈАВКИ! - pip Squigz се иновативни вшмукување изградба играчки кои се држи до едни со други и речиси секоја рамна површина, а потоа се повлече, освен СО ПОП. Различни забавни форми, текстури и задебелени бои го сочинуваат овој ексклузивен комплет од 5 парчиња.| / ПИПСКВИГЗ И ЈАМКА КОМБО Сет - Вклучени се 2 Бенди Пипсквигз Петелки. Нивните живописни портокалови и сини нијанси, чудни форми и прицврстени текстурирани прстени ги инспирираат малите прсти да ги зграпчат и играат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата