.

.

Прегратка Светлина Супер Бела Светла МЕКА ЛЕД Светилка За Читање

Прегратка Светлина Супер Бела Светла МЕКА ЛЕД Светилка За Читање

DEN 543.84

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : Материјал : Абсбренд Нов И Висококвалитетенпена Гумена Покриена Жица Се Наведнува Во Која Било Форма Како Канделабри, Кука, Кобра И Серпентина Итн.Мекото LED Светло Нема Да Му Пречи На Никого Ниту Ќе Му Наштети На Вашето Снабдување Со Очна Енергија : 2 AAA Батерии (Не Се Вклучени)4 Супер Бела Светла Led-Лер Обезбедуваат До 40 Часа Долгорочна Енергија Екстра широка Површина Осветлување Приближно : 56cm/22.05 инчи (Цела Должина)Што Е Вклучено : 1 x Светло ЗА Прегратка LED Светилка За Читање (не вклучувајќи 2 x aaa батерија) Прегратка Светлина 4 Супер Бела Светла Светла Лед Светилка За Читање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата