.

.

Панталони За Жени Висок Струк Памук И Шорцеви Големи Плус Големина Печатени Карирани Разноврсни Широки Нозе Панталони

Панталони За Жени Висок Струк Памук И Шорцеви Големи Плус Големина Печатени Карирани Разноврсни Широки Нозе Панталони

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Памук И Шорцеви Женски Обични Печатени Карирани Панталони Со Големи Димензии Разноврсни Широки Нозе. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 150гр. големина На Пакетот : 18х18х1цм, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Плус Големина Пливаат Шорцеви За Жени Пот Шорцеви Жени Памук Табела : . Големина : С Половината : 58см/22.83" : 102см/40.16" Должина : 33см/12.99"Големина : М Половината : 62см/24.41" : 106см/41.73" Должина : 34см/13.39"Големина : Л Половината : 66см/25.98" : 110см/43.31" Должина : 35см/13.78"големина : xl половината : 70cm/27.56" : 114cm/44.88" должина : 36cm/14.17"големина : xxl половината : 74cm/29.13" : 118cm/46.46" должина : 37cm/14.57"големина : xxxl половината : 78cm/30.71" : 122cm/48.03" должина : 38см/14.96" широкиот еластичен појас обезбедува Удобност,мек и дише материјал направете го овој обичен краток Да Биде Популарен Кај сите Дами. Карго Панталони Жени Плус Големина. Грмушки За Женски Панталони. Црни Панталони За Жени Кратки. Женски Панталони Облечи Панталони Директно Нога.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата