.

.

Крошач Менс Синвуд Чино Шорцеви

Крошач Менс Синвуд Чино Шорцеви

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

98% Полиестер, 2% Еластанефабрика : Платно, Дизајн На Истегнување : Логопокети : 2 Странични Џебови, 2 Задни Џебови, Џеб Со Млаз, Прицврстување Со Копчиња : Копче, Патент Флистил : Јарем Од Чиносбек, Јамки За Ремени, Стрела, Зафатен Внатрешен Појас, Копчиња За Потсмевање Рог, Само Ткаенина, Бод Со Двојна Игла. УМБГ462. 98% Полиестер/2% Еластан. Крошач Менс Синвуд Чино Шорцеви. Дното. Лето. Плажа. Повик. Мажи. Машко. Бело.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата