.

.

Лота Ларсдотер Јас Сум Платно Уметност

Лота Ларсдотер Јас Сум Платно Уметност

DEN 253.76

Количината на стоката
Това е достапна

Уметник : Лота Ларсдотерсубјект : Фигуративен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Галерија Ова уметничко дело подготвено за закачување, завиткано во галерија има апстрактна скица на жена. Истакнати Бои : Бела, Жолта, Тен, Кафеава Што Ја Сочинуваат работата на некои од најдобрите современи уметници и фотографи во светот, нашата линија На Модерни Публикации нуди куриран избор на висококвалитетни, оригинални слики кои можат многу да ја подобрат вашата линија на производи или проекти. За трговците на мало, нашата комбинација на современи ликовни слики измешани со нашиот широк избор на забавни новини и најпродавани постери, создава неодолива мешавина на производи. Гикли (џи-клеј) е напреден процес на печатење за создавање висококвалитетни репродукции на ликовна уметност. Достижната извонредност што ја овозможува графиката На Гикли ја прави репродукцијата практично неразлична од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање На Гикли од галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија заврши е метод на истегнување на платно на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува без рамка презентација на готовата слика. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален стилски декор, Ликовната Уметност со Заштитен Знак нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена ѕидна уметност која сигурно ќе го надополни секој стил. Ние обезбедуваме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до пејзажи што го одземаат здивот. Со асортиман на големини и стилови како Што се Врамени, Сплетени Врамени, Панел, Алуминиум, Дрвено Платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, Заштитен Знак Ликовната Уметност прави професионално рачно изработена, подготвена да обеси ѕиден декор на кој ќе му се восхитуваат во годините што доаѓаат!ВАЖНО : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој од нашите производи. Трговска Марка Ликовната Уметност е посветена на обезбедување на потрошувачот со апсолутно најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, кои ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес за Контрола на Квалитетот. Трговска Марка Ликовната Уметност е регистрирана трговска марка заштитена со . Закон за трговска марка и енергично ќе се брани. Лота Ларсдотер "Јас Сум" Платно Уметност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата