.

.

Цимери Док Мекстафинс Џиновски Ѕидни Налепници

Цимери Док Мекстафинс Џиновски Ѕидни Налепници

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Се чувствуваш лошо? Докторот пропишува гушкање! Оваа џиновска налепница за ѕидови На Док Мекстафинс ќе ги воодушеви децата кои се занимаваат со поправање играчки и останување здрави. Секој од вклучените елементи е претходно исечен, отстранлив и репозициониран. Лесно се нанесуваат и може да се преместат во секое време, па дури и да се вратат на облогите за складирање. Одличен избор за украсување за помладите обожаватели на Док Мекстафинс! Налепници(и) големини -. Лесно за нанесување-само излупете и залепете. Се однесува на секоја мазна, чиста, рамна површина; производот може да не се придржува до нечисти, текстурирани, неодамна насликани или нелепливи површини. Отстранлив и репозициониран без лепливи остатоци оставени зад себе. Отпечатен на безбеден, висококвалитетен материјал кој нема штетни хемикалии како фталати и олово. Повторна употреба од еден простор до друг. Совршен и за изнајмувачи и за сопственици на куќи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата