.

.

Облека за удобност, женски безжичен империја на половината макси фустан

Облека за удобност, женски безжичен империја на половината макси фустан

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој разноврсен макси фустан е едноставен, елегантен и трендовски. Лесно за стилизирање нагоре или надолу, вградената половината на империја и нежното расипување околу телото го прави ова парче фигура ласкаво за сите. Мора да има за потоплите месеци, овој макси фустан е сигурен дека ќе се бори во секоја пригода. , R013605 направен во САД направен во САД 24/7 удобност облека за жени без ретроспективи на половината на половината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата