.

.

Црвена Кап® Машка Индустриска Работна Кошула Со Кратки Ракави

Црвена Кап® Машка Индустриска Работна Кошула Со Кратки Ракави

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Совршената работна кошула навистина постои. Нашата индустриска работна кошула доаѓа во еднобојна боја со директно копче надолу напред што ги одржува работите да изгледаат уредно и рационализирано. Направена од претходно излечена, притисната ткаенина третирана со финиш На Допир, оваа кошула е отпорна на брчки, фитилна и ја задржува бојата дури и по неколку перења. Работете и чувствувајте се како вистински професионалец во нашата работна кошула. Тезгата со молив од левиот џеб ве одржува организирани и подготвени за акција. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Одделен дводелен јарем. Индустриски перење пријателски.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата