.

.

Лос Анџелес, Калифорнија, Плажа И Спасител Колиба, Ван Гог Стил

Лос Анџелес, Калифорнија, Плажа И Спасител Колиба, Ван Гог Стил

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој оригинален висококвалитетен уметнички принт Од Преса За Фенери може да се пофали со остри детали и живописни слики од Лос Анџелес, Калифорнија, Колиба На Плажа и Спасител, Стил На Ван Гог (9х12 Ѕиден Уметнички Принт, Домашен Декор). - Големината на хартијата е 9 х 12 инчи со големина на слика од 7,75 х 11,625 инчи, подготвена за врамување. - Печатени на тешка хартија со помош на дигитална преса за печатење од висока класа. - Гарантирана точност на бојата, издржлива слика и висока резолуција на печатење. - Фенер Прес уметнички отпечатоци се дизајнирани и печатени токму овде во САД. Фенер Прес е динамична уметничка компанија која е специјализирана за водечките слики во светот. Нашата колекција вклучува оригинални дела создадени од нашиот домашен уметнички тим, модерна фотографија, трендови за декор во домот и канцеларијата, антички мапи, гроздобер постери и сѐ помеѓу нив. Со постојано растечка колекција на светски познати слики, Фенер Прес е трендсетер познат по украсување домови и големи одморалишта - како и комплети реклами, филмови и телевизиски емисии. Ако барате совршена уметност за врамување за вашиот дом или канцеларија, сигурни сме дека имаме парче со кое ќе се поврзете. Разгледајте ја нашата колекција овде со над 50.000 слики достапни во повеќе големини и медиуми. Ние, исто така, би сакале да го искористиме ова време за да ви се заблагодариме ако сте купиле од нас порано, или планирате денес. Поддржувате уметници кои длабоко се грижат за нивната уметничка форма и компанија која е горда што ги печати овие неверојатни слики во Америка. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност. Лос Анџелес, Калифорнија, Плажа И Спасителска Колиба, Ван Гог Стил (9х12 Ѕиден Уметнички Принт, Домашен Декор), големина на Слика од 7,75 х 11,625 инчи, бели граници по сите рабови од најмалку 0,25 инчи. Загарантирана точност на бојата, издржлива слика и висока резолуција на печатење. Печатени на тешка хартија со помош на висококвалитетна дигитална преса за печатење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата