.

.

Компатибилен Со Iphone Јасен Случај Со Цвет Симпатична Јагода Чипка Дизајн За Девојки Жена TPU Заштитни Тенок Шок Отпорни Цветни Случај за

Компатибилен Со Iphone Јасен Случај Со Цвет Симпатична Јагода Чипка Дизајн За Девојки Жена TPU Заштитни Тенок Шок Отпорни Цветни

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Е компатибилен со е Специјално Дизајниран САМО ЗА i Phone.Поддршка Безжично Полнење. ●Дизајн На шема ● Прекрасна шема на цвеќиња и симпатичен дизајн на чипка,го прави вашиот телефон толку убав. ●Материјал}Издржлив мек tpu материјал,imd-tech занает, стилски и никогаш не бледнее. ●Дизајн на заштита●Подигната рамка за усни и леќи за заштита на телефонот и објективот,обезбедува целосна заштита.Отпорен на отпечатоци и непречено чувство на допир, лесна инсталација и отстранување. ●Прецизно сечење, Прецизно сечење, брз пристап до копчето, лесен пристап до портата за полнење, приклучокот за слушалки, копчињата за јачина на звук и тивкото копче, совршено се вклопуваат за вашиот телефон. Компатибилен со i Phone X/XS, i Phone XR, i Phone XS MAX, i Phone 11, i Phone 11 PRO, i Phone 12, i Phone 12pro, i Phone 13pro, i Phone 13 PRO, Iphone 13pro Компатибилен Со Iphone Јасен Случај Со Цвет Симпатична Јагода Чипка Дизајн За Девојки Жена TPU Заштитни тенок ЦВЕТЕН СЛУЧАЈ отпорен на удари за(цвеќиња, IPHONE x/xs).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата