.

.

Capitalинциал Капитал Таијуан Плоштад Церакс Фрижидер Магнет Спомен Спомен

Capitalинциал Капитал Таијуан Плоштад Церакс Фрижидер Магнет Спомен Спомен

DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : 5,9 см / 2,3 инчен дијаметаркласификација : Магнет, Копче, Додатоцикарактеристика : -дизајн поддржан Од Магнет : декоративен магнет за фрижидер за лепење на сите важни ноти.- Висококвалитетен нерѓосувачки челик : силен и издржлив.- Едноставен квадратен дизајн : чист, свеж, убав и исклучителен.- Продаден за 2 во собата.Материјал : квалитетна Количина на керамички и магнетни пакети : 2 x Магнети овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Capitalинциал Капитал Таијуан Плоштад Церакс Фрижидер Магнет Спомен Спомен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата