.

.

Новороденче Плетен Џемпер Ромпер Новороденче Девојче Срце Помпон Боди Со Долги Ракави Winter Зимска Облека

Новороденче Плетен Џемпер Ромпер Новороденче Девојче Срце Помпон Боди Со Долги Ракави Winter Зимска Облека

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Бебе Девојки Aut Зима Ромпер, Новороденче Долг Ракав Плетени Крпеница Комбинезони Комбинезон. Големина(см)tttttttt t t. 3-6 Месециt Size : t73t Length : t40tsleve : t25t Bust : t48. 6-12 Месеци t Size : t80t Length : t43tsleve : t26t Bust : t52. 12-18 Месеци t Size : t90tlengh : t46tsleve : t27t Bust : t56. 18-24 Месеци t Size : t90t Length : t49tsleve : t28t Bust : t60. Големина (инчи) tttttttt t t. 3-6 Месециt Size : t73t Length : t15, 75 tsleve : t9, 84 t Bust : t18, 90 . 6-12 Месеци t Size : t80t Length : t16. 93 tsleve : t10. 24 t Bust : t20. 47 . 12-18 Месеци t Size : t90tlengh : t18. 11 tsleve : t10. 63 t Bust : t22. 05 . 18-24 Месеци t Size : t90tlengh : t19. 29 tsleve : t11. 02 t Bust : t23. 62 . Пријателски Совети : . 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Фала. Спецификација : . Стил : секојдневен. Стил На шема : крпеница. Материјал : мешавина од памук. Должина на ракавот : долг ракав. Декорација : завој. Боја : розова/кајсија. Содржина На Пакетот. 1*бебе ромпер. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот,слободно контактирајте не,ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Удобна Ткаенина : Изработена од висококвалитетна памучна мешавина, многу дише и погодна за кожата,може да му понуди на вашето бебе меко и удобно чувство. Дизајн : крпеница плетен ромпер со долги ракави,многу симпатичен и посебен дизајн,супер симпатичен и привлечен за бебето. Прилики : Погоден за секојдневно носење, улица, шопинг, клуб, забава, фотографија и така натаму on.It е исто така одлична идеја за бебе покажете подароци за вашето слатко дете. Повеќекратна Големина : можеме да обезбедиме големини за бебиња на возраст : 3-6 месеци,6-12 месеци,12-18 месеци,18-24 месеци и можете да изберете како што сакате. Што Добивате : 1*бебе ромпер.За вашето задоволително купување,проверете ја табелата со големини пред да го купите предметот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата