.

.

Времето и Tru опуштено се вклопуваат со широки нозе Капри Пант, брои, пакувања

Времето и Tru опуштено се вклопуваат со широки нозе Капри Пант, брои, пакувања

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Обидете се на ова време и меките, лесни панталони на TRU, ласкавите детали за нозете и деталите за питтук ќе се ажурираат од суштинско значење за вашата гардероба. Совршено и за затворено и за отворено. Овие удобни - но и панталоните за професионален изглед можат да се носат на повторување : Во низа опции во боја, сигурно ќе најдете повеќе од еден совршен пар за да одговараат на вашиот стил. ИНСЕАМ : 26 ”. Еластична половината со влечење. Широка нога; Опуштено вклопување. Испратени џебови од страничен цвест. Детали за централен преден пинак. 70% рајон. 30% BCI памук. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата