.

.

Менаџер Владини Работи Кали Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Менаџер Владини Работи Кали Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 445.76

Количината на стоката
Това е достапна

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел Менаџер Владини Работи Маичката Во Стилот На Кали го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Менаџерски Владини Работи Кали Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата