.

.

Галакси Паричник Случај За Жени Мажи, Трифолд Картичка Носителот Премија Фолио Флип Кожа Магнетни Паричник Случај Со Ремен Полно Тело Заштитни Патент Џеб Чанта Сл?

Галакси Паричник Случај За Жени Мажи, Трифолд Картичка Носителот Премија Фолио Флип Кожа Магнетни Паричник Случај Со Ремен Полно

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Држач за картички Флип Кожен Патент Чанта За Паричник Со Ремен совршен за забава или стриминг. Гледањето филм или видео на вашиот телефон ќе биде полесно со овој капак. Прочитајте Повеќе Исклучително погодно да се плати преку кредитна картичка или готовина и да се избегне кавга за наоѓање на вашиот телефон или пари во вашата торба. тенок паричник случај може да држач 10 кредитни картички совршен за забава или стриминг. Прочитај Повеќе Силен дизајн магнетни Затворање држи вашиот паричник затворени и сукуре, не грижете се за картички паѓа. Предниот џеб со патент ви овозможува да ставите парички или промени во него, исклучително удобен за употреба додека купувањето доаѓа со еден бесплатен нараквица, оваа мултифункционална кутија за паричник може да работи и како телефонски паричник и торба за чанта. Прочитај повеќе Галакси С7 Паричник Случај За Жени/Мажи, Трифолд 9 Картичка Носителот Премиум Фолио Флип Кожа Магнетни Паричник Случај со Ремен Полно Тело Заштитни Патент Џеб Чанта Случај За Samsung Галакси S7 (Морнарица).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата