.

.

Универзитетот западен Мичиген 14w 11h Злато Врежана Диплома Рамка Со Портрет

Универзитетот западен Мичиген 14w 11h Злато Врежана Диплома Рамка Со Портрет

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Класичен сатен Махагони диплома рамка, злато врежана Со Портрет. 14к Позлатен Медалјон или фолија печат со официјални универзитетски ознаки и втиснат Со Универзитетско Име. Се што ви треба за да го вметнете вашиот документ и да ја закачите рамката е вклучена. Оваа Рамка одговара на 14w x 11h диплома. Ве молиме контактирајте не ако ви треба различна големина. Официјално лиценциран Колегиум производ. Премиум Дрво Калапи Рамка. Матбор и табли за монтирање се музејски квалитет за да помогнат во зачувувањето и заштитата на вашата диплома. Вклучен е прилагоден хардвер за монтирање без жица за безбедно да ја закачите вашата рамка совршено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата