.

.

Дизни Лило и Стич Свитл Меш биро стол, сина, 35

Дизни Лило и Стич Свитл Меш биро стол, сина, 35

DEN 1231.84

Количината на стоката
Това е достапна

Чаир на Дизни Лило и Стич Свивел Меш биро е ублажена за да обезбеди целодневна поддршка. Закривената мрежа назад обезбедува удобност за дишење додека работите, изработувате или само се релаксирате. Лиценцираното столче за вртење на мрежи вклучува прилагодување на висината на седиштето со еден допир, база на вртење од 360 степени и навалување на задниот дел за прилагодено вклопување за каква било форма на телото. Петте тркачи за теписи ви овозможуваат да се движите со леснотија на различни подни површини. Уникатниот и компактен дизајн на овие прилагодливи висини столици ги прави идеални за употреба на помали простори како што се спални соби, простории за домови или споделени канцеларии. Овој стол е лесен за склопување, доволно силен за да задржи до 225 фунти и е достапен во повеќе забавни бои. Лиценцираниот стол за вртење на мрежи мери 21 ”x 23” x 35 ”и е чист чист за лесна нега. Лиценцираниот стол за вртење на мрежи е достапен во најразлични омилени ликови, како што се „Лило и Стич“ на Дизни, „Војна на Starвездите“, „Супер Марио“, Бетмен на ДЦ, Мини Маус на Дизни и Спајдермен на Марвел! Лиценцираниот стол за вртење на мрежата го прави совршен подарок за секоја пригода. Мерки : 21 x 23 x 35 инчи. Направено со ткаенина за дишење на мрежи што овозможува циркулација на воздухот за удобност. Карактеристики на графики на лило и бод. Место чисто за лесна грижа. Прилагодлива висина на седиштето. Прави забавно ажурирање на спалната соба на вашето дете или тинејџер со ова столче за биро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата