.

.

Мисија на црн Носорог АЛУМИНИУМСКИ Раб 20Х9ИН Мат Црна Со Машински Затемнети Краци, 2090мсн-86140М12

Мисија на црн Носорог АЛУМИНИУМСКИ Раб 20Х9ИН Мат Црна Со Машински Затемнети Краци, 2090мсн-86140М12

DEN 2560.00

Количината на стоката
Това е достапна

Црна Носорог Тркала ќе се опфатени од улиците на надвор од патот Со ротациони forged® / rf ® тркала, вистински beadlock тркала, фалсификувани моноблок тркала, и 1-парче фрлија тркала за камион, SUV, кросовер, комбе, И UTV.Знаеме дека интензивно се грижите за вашето возило. Знаеме затоа што се чувствуваме исто. Ова е причината зошто ние сме во бесконечна потрага да произведеме тркала кои се полесни, посилни, со злобен добар изглед, па дури и повеќе карактеристични завршетоци. Мислиме дека го поставивме стандардот за тркала за камиони и ТЕРЕНЦИ. Мислиме дека ќе се согласите.Црните Тркала од Носорог се родени Од јужноафриканското наследство и е именувана по тврдиот И моќен Црн Носорог, Икона на Африканската грмушка. Од нашето основање, Црните Тркала За Носорог се страстни да го заштитат нашиот истоименик и да ги поддржат напорите за зачувување што ќе помогнат да се заштити носорогот од истребување. Црн Носорог АЛУМИНИУМСКИ Раб мисија 20х9ин Мат Црна Со Машински Затемнети Краци заврши, 2090мсн-86140м12 Број На Модел - Производител На Мисија Број На Дел-2090МСН-86140М12 Шема на Завртки-6Х139, 7 Офсет18 мм Заден Простор-4.29.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата