.

.

Ханес Женскиот Клуб Џерси Худи

Ханес Женскиот Клуб Џерси Худи

DEN 192.00

Количината на стоката
Това е достапна

Симпатичната, удобна качулка на која ќе сметате цела сезона. Нип во воздухот? Студ во канцеларијата? Фрли На Женскиот Клуб Ханес Дрес Памук Со Целосен Патент Дуксер за да остане топол без прегревање. Доволно убаво за носење во секое време или совршено парче за слоевитост! Доаѓа во различни бои за да можете да се мешате и да одговарате со вашиот омилен врв и дното. Изработен од 100% памук од дрес, овој лесен дуксер е удобен за целодневно носење и доаѓа со хауба за влечење, преден дел со целосен патент, широк појас и џебови за торбички. Деколтето без ознаки гарантира дека немате чешање. Овој класичен качулка е достапен во широк спектар на големини и бои. Јазолната ткаенина се чувствува мека на допир. Плетените манжетни и полите на ребрата додаваат во цврстиот стил. 4.5-мл. лесниот памук е совршен за поблаги температури и се чувствува како вашата најмека маичка. Предни џебови од кенгур. Изводлива качулка за врвки. Дада Греј-52% Памук/29% Вискоза/19% Дрес Од Полиестерски Клуб, Сите Други Бои - 100% Дрес Од Памучен Клуб. Стил О9249М. Упатете Водич За Големина даден на слики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата