.

.

Слива Пудинг Кукла Со Тапан

Слива Пудинг Кукла Со Тапан

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа симпатична кукла од пудинг од 6 " Слива доаѓа со виолетов и сребрен барабан со тапани, микрофон со држач и иконски виолетов чешел. Таа е член на Новиот Бери Бити Сити Бенд Слатките Отчукувања. Оваа група кукли за девојки вклучува Кратка Торта Од Јагоди, Џем Од Цреши, Торта Од Малина и Пудинг Од Сливи (сите се продаваат одделно) и секој доаѓа со различен инструмент. Овие рокенролери имаат комбинирани облеки како пенливи јакни, здолништа, музички инструменти и уникатен пар очила за сонце за силните светла на сцената. Секоја посебна играчка за кукли за бебиња доаѓа со ексклузивен сладок мирис кој се координира со нејзиното име. Дозволете вашето малечко да ја заврши својата колекција, која нуди часови преправање за играње и имагинативни песни. Оваа Кукла Од Пудинг Од Слива со тапан наскоро ќе стане нејзина најдобра пријателка и една од нејзините омилени кукли. Ова се препорачува за возраст од 3 години и повеќе. Овој сет е компатибилен со дополнителни кукли од Бендот За Кратки Колачи Од Јагоди или стои сам како единствен сет. Пудинг Кукла од слива Со Тапан : Пријателите се подготвени да лулаат со стил. Светкаво мешање и совпаѓање на модата. Изберете Од Кратка Торта Од Јагоди, Пудинг Од Сливи или Торта Од Малина (секоја продадена одделно). Гламурозна, слатка миризлива кукла од 6 инчи. Секоја играчка за кукли за бебиња има јакни и здолништа што можат да се споделат, и додатоци, вклучувајќи инструмент, микрофон, чешел за стилизирање и очила за сонце достојни за сцената.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата