.

.

Вилтон 11 Челик Пита И Курва Тава

Вилтон 11 Челик Пита И Курва Тава

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Со Одличната Елитна Тарт Киче Тава можете да подготвите и главни јадења и десерти. Овој премиум прибор за печење комбинира супериорни нелепливи перформанси со погодност за сервирање и елегантен дизајн. Ова ви дава највисоко ниво на задоволство од печењето. Кога е време за сервирање, храната лесно се ослободува. Оваа тркалезна тава за печива го содржи класичниот флејтиран раб, така што вашите креации ќе бидат убави колку што се вкусни. Изматете киш за бранч или примамлива овошна курва за специјален десерт со овој кујнски додаток. Содржи една тркалезна Тарт/киш тава од 1-1/8" х 11" х 11". 11" тркалезната тава е безбедна за миење садови. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата