.

.

Црвена Кап® Машка Работна Кошула Со Кратки Ракави Индустриски Ленти

Црвена Кап® Машка Работна Кошула Со Кратки Ракави Индустриски Ленти

DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

Додека се фокусирате на вашата работа, нашата кошула ќе се грижи за вашиот стил. Комплетна со затворање со копче напред, јака обложена со две парчиња и два џебови во форма на шестоаголник со затворачи со копчиња, оваа кошула е дизајнирана да ве одржува професионални. Без разлика дали сте во канцеларија, на работно место или ракувате со некоја деловна активност по неколку часа, оваа кошула е подготвена да ве натера да изгледате најдобро. Тезгата со молив од левиот џеб ве одржува организирани и подготвени за акција. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Одделен дводелен јарем. Индустриски перење пријателски.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата