.

.

Гарланд Килим Серендипити во. во. Бушава Најлон Перење Бања Килим Тркач Чоколадо

Гарланд Килим Серендипити во. во. Бушава Најлон Перење Бања Килим Тркач Чоколадо

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Однесувајте се кон нозете на луксузниот Килим За Бања Од Венец. Мекиот најлонски куп и бушавата конструкција создаваат пријатно чувство, додека цврстиот дизајн се вклопува во секој декор за бања. Достапни во повеќе големини, комплети и бои, можете да изберете совршен натпревар за вас. И не грижете се за лизгање - тепихот има нелизгачка подлога што ве одржува безбедни. Тоа е дури и машина за перење за лесно чистење! Машина Направена и Тафтувана. 100% Мек Најлонски Куп. Препорачана Нега : Машина За Перење. Секојдневен Стил со Солиден Дизајн. Подлога Од Латекс Што Не Се Лизга Што Може Да Се Пере. Тип На Градба : Шаг. Висина на купот : 1-инчен. Големина : 22-во х 60 - Во Тепих За Тркачи во Бања. Боја : Чоколадо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата