.

.

Sunnydaze Внатрешен Надворешен Челичен Камп Оган Јама Или Камин Најавите Покер Стап Алатка Со Дрвена Рачка-32

Sunnydaze Внатрешен Надворешен Челичен Камп Оган Јама Или Камин Најавите Покер Стап Алатка Со Дрвена Рачка-32

DEN 271.20

Количината на стоката
Това е достапна

Sunnydaze Внатрешен/Надворешен Челичен Камп Оган Јама Или Камин Најавите Покер Стап Алатка Со Дрвена Рачка-32 " овој црн, челик, огревно дрво 3-frong најавите покер е прекрасна алатка за Скари на отворено или камини во затворен простор. Не ризикувајте да изгорите на следниот собир на отворено околу огнената јама! Овој покер за оган е пригоден додаток за сите потреби за оган на отворено што ќе ги држи рацете и рацете подалеку од пламенот додека сеуште ја одржува контролата врз огревното дрво во пламенот. Овој покер има тешка конструкција од црн челик што може да ги издржи елементите кога се користи на отворено и има украсна дрвена рачка што е удобна за фаќање. Користете во која било јама за пожар, камин, химинеа или друга жешка карактеристика колку што ви треба кога преместувате трупци, ѕиркате жар или го кревате екранот на огништето од горниот дел за лесен пристап до трупците. Достапни во различни големини, останете безбедни додека уживате во која било функција за пожар со пријателите и семејството. ГОЛЕМА ДОЛЖИНА : покерот за камперски оган е 32 " Л, обезбедувајќи многу дофат додека се држите подалеку од топлината;. Тоа помага да се заштитат рацете од жешкиот оган додека се одржува огнот. Лесно промешајте трупци и жар со овој практичен покер. ПРЕКРАСНА ДРВЕНА РАЧКА : овој додаток за противпожарна јама е изработен од тежок црн челик со украсна дрвена рачка која сигурно ќе трае низ многу пожари. Тоа го прави одличен додаток на отворено оган јама алатки и опрема. ЦВРСТ ПОКЕР ЗА ОГАН НА ОТВОРЕНО : стапот за покер во кампот има 2 огради за движење на огревно дрво и подигнување на свеќички на оган или додека готвите СКАРА. Чувајте пријатен оган со овој додаток за надворешно огниште. ДОБРО НАПРАВЕН за НА ОТВОРЕНО : овој надворешен покер за камин е пренослив и може да се користи во дворот, дворот или во кампот. Тоа го прави одлична замена за стариот оган јама покер или задолжителен додаток за сосема нов оган јама или химинеа. КУПУВАЊЕ БЕЗ ГРИЖИ : Sunnydaze decor ги поддржува своите производи со 1-годишна гаранција на производителот за купување без грижи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата