.

.

Пентатони-Божиќ На Пентатони

Пентатони-Божиќ На Пентатони

DEN 237.28

Количината на стоката
Това е достапна

Детали Наскоро Божиќ На Пентатоникс ќе има комбинација од класични празнични песни, модерни омилени и некоја оригинална музика напишана од групата. Новиот албум го следи објавувањето На нивниот последен многу успешен празник напор, дека неговиот божиќ За Мене, кој Беше сертифициран двојно платина И ја прикажува нивната греми наградувана песна, чудење на самовилата шеќерплум.¬タン.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата