.

.

Графички мета со краток ракав на Ривердеј

Графички мета со краток ракав на Ривердеј

DEN 236.80

Количината на стоката
Това е достапна

Врз основа на ликовите од оригиналните стрипови Арчи, Арчи, Бети, Вероника и Jugугхед се обидуваат да ги откријат убиствените тајни во нивниот мал град. Без разлика дали вашиот капетан на навивачкиот состав, истражен новинар или змија од Јужна страна, не е мистерија овие стилови на Ривердеј да изгледаат добро. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. Грижа : Машинско миење и суво суво. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата