.

.

Дорман Хв Тапан Рачката На Сопирачката Враќање Пролет

Дорман Хв Тапан Рачката На Сопирачката Враќање Пролет

DEN 9967.52

Количината на стоката
Това е достапна

Тапан Сопирачка Чевли Враќање Пролет Dorman HW2148 Барабан Сопирачка Чевли Враќање Пролет, Пакет од 12 отпорни На Корозија за долготрајна издржливост против суровите патни и временски услови. Замената спречува нерамномерно сопирање. Директна замена за правилно вклопување. Произведени според строгите инженерски стандарди за квалитет. Достапна поддршка - секој дел Од Дорман е поддржан од сертифицираниот тим за техничка поддршка НА ДОРМАН.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата