.

.

Супериорен Салфорд Гроздобер Боемски Тепих Во Затворен Простор, Канелени, 4 '6'

Супериорен Салфорд Гроздобер Боемски Тепих Во Затворен Простор, Канелени, 4 '6'

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете шарен, потресен процут на вашата плочка или дрвен под со Тепихот Во Областа Евана. Направено со 100% полипропиленски влакна и 0,39" висина на купот, овој килим може да издржи до најчестите простории во вашиот дом, додека останува мек и долготраен. Распрснувањето на неутрални се вклопува прекрасно во апстрактна шема во смирувачка сина или канелена боја за да создаде прекрасно антички изглед кој е совршен за секој современ или традиционален простор. Сет Вклучува : Една Област Килим. Материјал : 100% Полипропилен. Бои : Сина, Канелени. Шема : Цветен Медалјон, Апстракт. Висина На Купот : 0,39". Квалитет : Оеко-ТЕКС Сертифициран за исполнување на безбедносните и еколошките стандарди. Цврста поддршка од јута. Антистатички, отпорен На Пожар, Доказ За Молци, Хидрофобен. Стил : Модерен и Современ. Грижа : редовно Вакуумирајте за да спречите таложење прашина и трошки во влакната. Избегнувајте континуирано изложување на сончева светлина. Користете ножици за да ги отстраните сите лабави краеви. Свртете од време на време за изедначување на абењето. Килимите се отпорни на дамки, мувла и мувла. Место чиста за најдобри резултати. Димензии : 2 'x 3' е широк 2 стапки x 3 стапки долг, 2 ' 7 "x 8' е 2 стапки, 7 инчи широк x 8 стапки долг, 4 'x 6' е 4 стапки широк x 6 стапки долг, 5 'x 8' е 5 стапки широк x 8 стапки долг, 6 'x 9' е 6 стапки широк x 9 стапки долг, 8 'x 10' е 8 стапки широк x 10 стапки долг, 9 'x 12' е 9 стапки широк x 12 стапки долг.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата