.

.

Супериорен Комплет За Перници Со Меки И Отпорни На Брчки Од Микрофибер

Супериорен Комплет За Перници Со Меки И Отпорни На Брчки Од Микрофибер

DEN 111.84

Количината на стоката
Това е достапна

Инспириран од хотели со пет ѕвезди, Колекцијата Ванеса 1500 Серија Микрофибер Перница Отпорна На Брчки Поставена од Супериорни карактеристики шема на тонски ленти. Тие се направени од раскошно меки четкани микрофибер за да се чувствуваат луксузно. Изберете од достапните бои и големини за да најдете совршено вклопување за вашата спална соба. Димензии на навлаката За перници : Стандард : 20 х 30 инчи Крал : 20 х 40 инчи За Домашниот Град Ад.Основана во 1980-тите Во Квинс, Њујорк продавајќи крпи и чаршафи со помал конец, Дом сити Ад. започна во мала канцеларија и се разви во светска компанија за производство и увоз со седиште надвор од БРУКЛИН, ЊУЈОРК. Тие беа во можност да го утврдат името Домашен Град Ад. во 2003 година што го постави тонот за раст во компанија која може да се пофали со над 25 години искуство во производството. Со текот На годините, Домашниот Град разви и усоврши неспоредливи квалитетни производи кои сега опслужуваат домашни и меѓународни продавници за малопродажба. Денес, центарот За исполнување На Домашниот Град се наоѓа Во Линден, ЊУ ЏЕРСИ со изложбен салон На Петтата Авенија Во Њујорк, њујорк, овозможувајќи им да им обезбедат на своите клиенти проширен избор на комплети чаршафи, комплети за покривање на јоргани, здолништа за кревети, комплети за навлаки за перници, комплети за кревети во торба, надолу утешители, душеци, перници, јоргани, наметки, комплети за крпи и многу повеќе. Изберете од достапни големини. Комплетот вклучува 2 навлаки за перници. 100% четкани микрофибер. Хотел лента дизајн во вашиот избор на бои. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата