.

.

Собранието на управувачкото Вратило боргесон Се Вклопува изберете: 1985 - форд МУСТАНГ, ФОРД МУСТАНГ ЛХ

Собранието на управувачкото Вратило боргесон Се Вклопува изберете: 1985 - форд МУСТАНГ, ФОРД МУСТАНГ ЛХ

DEN 142.24

Количината на стоката
Това е достапна

Собрание на управувачкото Вратило боргесон; Челик; Управување; Се Поврзува од КОЛОНАТА ОЕМ До Решетката За Управување; Без Редуктор На Вибрации; 1979-1993 Мустанг Управувачко Вратило. Тешки челик управување вратило. Поврзува од ОЕМ колона до решетката за серво волан. Без редуктор на вибрации. Палка челик универзалните споеви обезбедуваат попозитивно чувство на управување и го елиминираат фабричкиот спој на партали за дополнително растојание од заглавието. Производител На Општи Информации : Боргесон. Производителот Дел Број : Боргесон. УПЦ : 843975000404. Карактеристики Позиција : Н/А. Фитмент Водич 1979-1993 Форд Мустангот. Дополнителни Карактеристики Боја : Природен Челик. Заврши : Природен Челик.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата