.

.

Богатствата На каролина Се Закотвуваат На Даската За Сечење Стакло На пристаништето Големи

Богатствата На каролина Се Закотвуваат На Даската За Сечење Стакло На пристаништето Големи

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Каролини Богатства 6060lcb Пристаниште На Пристаништето Стакло Сечење Одбор Голем, 12h x 16w, разнобојни Големи Сечење Одбор . Изработени од калено стакло, овие уникатни табли за сечење се некои од вашите омилени отпечатоци од уметници. Високи 15 инчи и долги 12 инчи, тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Отпорни на топлина, нелизгачки стапала и практично нераскинливи! Голем Калено Стакло Сечење Одбор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата