.

.

Маица со маица со долги ракави со брендирани фанатици во Чикаго мечки - морнарица

Маица со маица со долги ракави со брендирани фанатици во Чикаго мечки - морнарица

DEN 317.76

Количината на стоката
Това е достапна

Оставете да ги гледате вашите мечки во Чикаго, кои се борат со тоа на гридрирон со оваа маица со маица од фанатици брендирани. Тој може да се пофали со графики инспирирани од фудбалот Чикаго, кои ја истакнуваат инаугуративната година на франшизата и вашето признавање на нивната историја. Сите веднаш ќе знаат колку навистина сте лојални на обожавател. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% памук. Графики за печатење на екран. Вратот на екипажот. Долги ракави. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Јака без ознака. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Брендирани со фанатици.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата