.

.

Desiregem Природни Црвен Мов Агат Стерлинг Сребро Возрасни Жени Прстен с. Накит SDR127904

Desiregem Природни Црвен Мов Агат Стерлинг Сребро Возрасни Жени Прстен с. Накит SDR127904

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Бренд-Дезирегем; Создавање Главен Камен-Природен; Главен Камен-Црвен Мов Агат; Главна Камена Боја-Црвена; Главна Големина На Камен-12х21 мм; Големина На Прстен-8; Тежина На Производот-4,80 Грама (Вклучувајќи Скапоцен Камен Пол-Женски; Возрасна Група-Бренд За Возрасни-Дезирегем. Главен Камен Создавање-Природно. Главен Камен-Црвен Мов Агат. Тежина На Производот-4,80 Грама (Вклучувајќи Скапоцен Камен И Сребро). Големина На Прстен-8. Главна Големина На Камен-12х21 мм. Главна Камена Боја-Црвена. Возрасна Група-Возрасни. Овие прекрасни класични подароци за накит за возрасни се совршени за носење со кој било дизајнер или секојдневна облека. Бидете изненадени од ова . Спарете го овој накит за гордост со кој било од вашите омилени ансамбли за да создадете свој стил. БЕСПРЕКОРНА ЗАВРШНИЦА : има врвна завршница која нуди долготраен СЈАЈ РАЗНОВИДНОСТ : ова има уникатен дизајн кој може да се стилизира СЕКОЈДНЕВНО УДОБНО : тој е лесен и удобен што го олеснува носењето долги часови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата