.

.

Суета Саем Зрачна Колекција Женска Целосна Фигура Лесно Обложена Мазнење Долна Жица Градник, Стил 3476528

Суета Саем Зрачна Колекција Женска Целосна Фигура Лесно Обложена Мазнење Долна Жица Градник, Стил 3476528

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата Суета Фер Зрачна Колекција Целосна Фигура Лесно Обложен Градник За Измазнување на Долна Жица има 4-насочна ткаенина за истегнување што ги измазнува страните и грбот за совршена силуета. Лесно обложените влошки обезбедуваат скромност и поддршка без додавање дополнителен волумен. Целосните чаши за покривање обезбедуваат самоуверено вклопување-без истурање. Чистото готово деколте изгледа мазно под целата ваша облека. Овој градник за измазнување е дизајниран со ремени за прилагодување на грбот, останување на место за да се чувствувате удобно и да изгледате беспрекорно. Долната жица без ѕиркање обезбедува поддршка и удобност цел ден. Прекрасната чипка напред додава флертувачки допир додека останува мазна под облеката. Ќе ви се допадне Суетата Саем Зрачна Колекција, Лесно Наредени Мазнење Долна Жица Градник. Моделот носи големина 38С. Женски Градник Со Долна Жица. Дополнителна покриеност во задниот дел за измазнување и поддршка. Беспрекорни, лесно обложени влошки за скромност и невидливо обликување под облеката. Не ѕиркаат под жица. Широк, удобен, останете на место ремените се прилагодуваат во задниот дел. Кука Назад : 80% Најлон, 20% Спандекс;Чипка : 100% Полиестер. Увезени. Инструкции За Нега На Ткаенина : Машина За Перење. 3476528. Суета Саем Зрачна Колекција Женска Целосна Фигура Лесно Обложена Мазнење Долна Жица Градник, Стил 3476528.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата