.

.

Навлаки за перници, Смешен Подарок Жирафа Плоштад Софа Декоративна Плетена Футрола За Перници, 16 х16

Навлаки за перници, Смешен Подарок Жирафа Плоштад Софа Декоративна Плетена Футрола За Перници, 16 х16

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојдовте Во Куќата За Украсување НА ЛНВХ!Нашата палета на производи е совршена за секој дом.Оваа Квадратна Кутија за Перници има димензии 16 "x16" инчи, што е проста големина. Користете го како перница или тапацир. Додадете малку талент на софата, креветот и омилениот стол за читање.Смешниот Графички дизајн На Жирафа За Подароци ќе додаде допир на каприц и забава во вашиот простор. Има шема од двете страни. Перница вметнете не се вклучени!Куќиштето за Кадифен Перница има мека, пријатна текстура која е совршена за гушкање во студените зимски ноќи.Дизајнот за отворање на скриениот патент го олеснува вчитувањето и растоварувањето на влошката за перница без да ја изгуби својата убавина.Фината технологија за шиење, одлична и внатре и надвор, не е лесна за отворање конец, не е лесна за деформација, не пилинг, може да ве придружува долго време, можете да се потпрете на неа на софата; размислете за работите кога ќе можете да го прегрнете.Може да се користи во секоја соба - спална соба, гостинска соба, детска соба, Р.в., куќа за одмор. Материјал : 100% Полиестер. Димензии : 16 "х16". Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. Инструкции за перење : машина за перење И рачно перење, брза боја и отпорна на собирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата