.

.

Акме Колтен Сива Ткаенина Надолу Пердув Рака Стол Со Перница

Акме Колтен Сива Ткаенина Надолу Пердув Рака Стол Со Перница

DEN 1215.84

Количината на стоката
Това е достапна

Колтен елегантната колекција на тапацир е стручно дизајнирана да донесе луксузна смисла во вашата дневна соба. Внимателно изработена со избрана сива ткаенина со тафтуван потпирач за грб налик на кристал и седење со пердуви надолу за дополнителна удобност. Оваа класична убавина ќе направи волшебен додаток за вашиот дом. Секое парче се продава одделно. Вклучена Е Перница со 1 Акцент; Тафтуван Потпирач За Грб Налик На Кристал; Тесен Грб И Лабава Перница За Седиште (Отстранлив Капак); Џебно Серпентина Седење со Надолу Пердув И Полнење Со Пена; Облога Со наклон На главата На ноктите; Дрвена Рамка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата